Nasze Motto

Nasz manifest

Nie zastąpimy Państwa dzieciom domu, ale postaramy się stworzyć atmosferę życzliwości i ciepła oraz zaufania, dzięki któremu Wasze dzieci będą mogły czuć się szczęśliwe. Przedszkole, do którego przez cały rok będą uczęszczać Państwa dzieci to miejsce jasne, sympatyczne i przestronne. Tu, pod czujnym okiem i doświadczonej nauczycielki, dzieci będą się bawić wspólnie z rówieśnikami, nauczą się samodzielności i współdziałania w grupie. Dzieci będą miały możliwość uczestniczyć w zajęciach , zabawach, wycieczkach i uroczystościach. Znajdą także możliwość wyładowania swoich emocji, nagromadzonej energii podczas ćwiczeń i zabaw ruchowych, ze szczególnym uwzględnieniem ćwiczeń rytmicznych przy muzyce.

Dzieci nauczą się przestrzegania zasad bezpieczeństwa oraz współżycia w grupie, które na początku roku ustalą wraz z nauczycielami, a które pomogą oddać Państwu dziecko zdrowe, uśmiechnięte i zadowolone.

Życzę dzieciom miłego pobytu, a Nam owocnej współpracy przez cały rok.

 

Dyrektor przedszkola

Dane kontaktowe

Zespół Szkolno-Przedszkolny
w Baranowie

 

Gminne Przedszkole w Baranowie

ul. Szkolna 2

24-105 Baranów

 

Tel.(81) 883 49 65

Fax.(81) 883 49 65

E-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Inspektor Ochrony Danych

Funkcję Inspektora Ochrony Danych w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Baranowie pełni Pan Paweł Kamola, e-mail: inspektor@cbi24.pl

Ochrona Danych Osobowych