ZBIÓRKA PLASTIKOWYCH BUTELEK

Akcja „Drzewko za Butelkę” polegała na zbieraniu przez dzieci plastikowych butelek. W zamian za udział w akcji, dzieci otrzymały zestaw przyborów szkolnych oraz worki. Butelki trafią do wtórnego wykorzystania, a dzieci uczą się szacunku do środowiska naturalnego, zasad postępowania z odpadami i mówią o korzyściach z ponownego ich wykorzystania. Najlepsi zbieracze (grupy przedszkolne i indywidualni uczestnicy), otrzymali nagrody, które wręczone zostały podczas uroczystego finału Akcji.

I miejsce zajęła grupa 4- latków i otrzymała kupon na kwotę 500zł.

II miejsce zajęła grupa 5- latków (II)z wynikiem 67,09 butelek/dziecko

III miejsce zajęła grupa 6- latków (b)

Indywidualnie najwięcej butelek zgromadziła dziewczynka z grupy 4- latków i otrzymała kupon na kwotę 500zł oraz dostała zestaw do badmintona.