DZIEŃ MAMY I TATY W PRZEDSZKOLU

W naszym przedszkolu odbyły się niezwykłe uroczystości. Wspaniałymi gośćmi byli Rodzice, dla których nasze dzielne przedszkolaki przygotowały pod opieką swoich kochanych wychowawczyń piękną niespodziankę, wyjątkowe artystyczne występy. Wychowawczynie dzieci z grup zerowych spotkania z rodzicami zorganizowały w plenerze. Dzieciaki bardzo się starały, żeby wierszem i piosenką podziękować rodzicom za miłość, cierpliwość i troskę.

Podczas przedstawień nie zabrakło wzruszeń i ukradkiem ocieranych łez.

Po pięknych występach artystycznych przedszkolaki wręczyły swoim rodzicom wykonane własnoręcznie upominki. Rodzice dostali bukiety z papierowych kwiatów, własnoręcznie wykonane laurki oraz wiele innych. Pomysłowość dzieci i pań była w kwestii upominków – przeogromna. Uroczystości z okazji „Dnia Mamy i Taty” dostarczyły wszystkim wiele radości i szczęścia.