WYCIECZKA DO KINA

Dnia 29.05.2015r. grupy przedszkolne: 5-latki grupa I i II, oraz 4-latki wybrały się na wycieczkę do kina „Sybilla” w Puławach. Przedszkolaki już od samego rana, gdy wchodziły do sali, o niczym innym nie rozmawiały jak o wycieczce, o tym, że jadą do kina. Dzieci miały okazję obejrzeć film ”Futrzaki ruszają na ratunek” ,który przedstawiał historię o Maksiu - kocie, który marzy o karierze muzycznej i wielkiej sławie.

Przed seansem dzieci bawiły się wspólnie z animatorami w podróż do różnych krajów świata, tańczyły przy muzyce danego kraju.

Następnie wylosowane dzieci z panią Moniką przedstawiły na scenie w kinie inscenizację pt. Rzepka”

Nudy w kinie nie było – dużo wątków, wiele postaci, same atrakcje. Dzieci były zachwycone. W drodze powrotnej dzieci dzieliły się swoimi pozytywnymi wrażeniami .Przed wejściem do kina dzieci otrzymały w prezencie batoniki. Przedszkolaki były bardzo szczęśliwe i zadowolone.